תחזוקה וניהול אתר

עבודה באופן שוטף על הפנים של העסק ברשת

תמיכה

גוגל משתנה כל יום ובכך יש להיות עם יד על הדופק עם תמיכה מלאה לאתר בכל עת

עדכונים

מערכת הניהול של האתר מורכבת מתוספים רבים ויש להיות מעודכן תמיד

שדרוגים

רענון האתר תמיד יכול להוסיף - תוכן, המלצות, מדיה ועוד מגוון אלמנטים נוספים

ניהול

תמיכה ומענה טלפוני לכל שאלה וייעוץ מקיף הכולל גיבוי חודשי או גיבוי האתר לפי דרישת הלקוח

מי מנהל את האתר שלכם?

אם אתם מקימים אתר וורדפרס, אתם לא חייבים להיות תלויים בתחום של תחזוקה וניהול אתר ע"י חברת בניית האתרים, שכן, אתר וורדפרס נבנה עם קוד פתוח שמאפשר לכל מי שתחליטו להיכנס לאתר ולערוך בו שינויים. זה אחד מהיתרונות הגדולים של מערכת וורדפרס מלבד קלות ונגישות השימוש במערכת הזו, שגם חביבה מאוד על גוגל. במסגרת קידום אתרים אורגני, מבצע המקדם כל מיני פעולות כדי להתאים את הקוד של האתר לאלגוריתמים של גוגל, וזה גם נכלל במסגרת תחזוקה וניהול אתר. חשוב לומר כי אתר לא מתוחזק, לא יכול להתקדם ברשת וגם לא מחדש שום דבר לגולשים. תחזוקת אתר היא בפירוש חלון הראווה של האתר שלכם ויש להקפיד לבצע אותה נכון, ע"י איש מקצוע בלבד. היא חייבת להיעשות נכון, תוך ביצוע שינויים רלבנטיים.

לקבלת ייעוץ והצעת מחיר מותאמת אישית

תחזוקה וניהול אתר - לא חובבני

נכון שגם אם יש לכם אתר עם מערכת ניהול תוכן בקוד פתוח, אתם יכולים להיכנס לאתר ולבצע בו שינויים. אבל מה עם תמונות? ומי מחליט איזה חומר נכנס? ולאן? ומה יותר חשוב ממה. כאשר מדברים על תחזוקה וניהול אתר מדובר גם על זה. יש לכם כמה שניות לתפוס את העין של הגולש. זו יכולה להיות כותרת נכונה, תמונה מעוררת תשומת לב, לכן צריך להבין דבר וחצי דבר על ויז'ואל שיווק ועוד. אתר הוא חלילה לא "פח האשפה" של כל רעיון, צריך לבחור מה להעלות, עם איזה ויז'ואל ואיך לגרום לגולש להישאר באתר הזה. תחזוקת אתר גם משפרת את הניווט באתר, גורמת לגולש לחוויית משתמש ודואגת שהוא לא יינטוש אותו מהר, כי גם את זה רואה גוגל האח הגדול ומנקד בהתאם.

אין לכם זמן לנהל את האתר? תנו לנו לנהל לכם אותו!

תחזוקה וניהול אתר שוטף

תחזוקה וניהול אתר זה מקצוע. היום אנחנו נמצאים בתקופה שבה לכל אחד יש מחשב זמין, וגם אולי אתר וזה נראה הכי קל בעולם לנהל אותו. אבל אם אתם בעלי עסק, אתם צריכים להקדיש את מירב הזמן לעסק שלכם ולא לניהול האתר. מי שמנסה לחסוך חוטא לאיכות, משום שלא עושים את זה תחת לחץ, וזה חייב להיות שקול ונכון. גולשים רואים את האתר שלכם ואם הוא משובש ולא זורם, הם נוטשים למתחרים שלכם. כתיבה שיווקית היא חלק מתחזוקת האתר שלכם, כי בטח אתם רוצים למכור משהו לכן, מי כותב עבורכם? האם זו כתיבה טובה, שיווקית מוכרת? קל מאוד להבין את זה לפי כמות האנשים שנכנסים לאתר שלכם ועושים אתכם עסקאות. קל מאוד לבדוק אם האתר שלכם באמת מייצג אתכם בצורה מכובדת מבחינת קלות הגלישה, חומרים שיווקיים איכותיים, הצעות רלבנטיות, עדכונים ועוד.

איש תחזוקה וניהול אתר, יעניק לאתרים שלכם תחזוקה שוטפת, תוכן מעודכן על בסיס קבוע, הכנסת חדשות, עדכונים, סרטונים, ועוד. זה ייראה לגולשים שלכם מעודכן וחדשני ולכן הם גם יישארו באתר שלכם.

המגזין

קידום אתרים

המדריך המקיף (והמעודכן) ביותר לקידום אתרים ב-2020

זהו המדריך האולטימטיבי לאופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO) לשנת 2020.

ותנו לי להיות ברור לגבי משהו: אין זה פוסט תחזיות צולע על "קידום אתרים בשנת 2020". כן, אני אכסה את המגמות החשובות ביותר לקידום אתרים לשנת 2020. אבל אתם גם תראו ותלמדו אסטרטגיות שפועלות כרגע. אז אם אתם מחפשים לשפר את תהליך הקידום שלכם השנה, אתם תאהבו את המדריך הזה.

קרא עוד »
קידום אורגני לאתר אלמנטור

4 דברים אפקטיביים שאתם לא עושים בקידום אורגני לאתרי אלמנטור

לבנות אתר זה טוב ויפה, וזה גם חשוב מאוד. אבל גם אתר האלמנטור הכי יפה לא מבטיח לכם לקוחות ובטח שלא מבטיח לכם עלייה ברווחים. כדי להפוך את האתר שלכם לאיש המכירות הכי טוב שלכם, אתם צריכים לעשות קצת (או הרבה) קידום אורגני איכותי.

קרא עוד »
קידום אתרים

25 דרכים ליצור תוכן איכותי ומדהים באמת

כיום ב-2019 קידום אתרים מודרני מסתמך על תוכן ברמה גבוהה. הפיקו תוכן מעולה ותוכלו לראות את האתר שלכם עולה בדירוג בקצב מפתיע. במידה שלא תשקיעו בתוכן איכותי ומעניין יש המון מתחרים בחוץ שמחפשים לקחת את המקום שלכם.

קרא עוד »
סגירת תפריט